Skambinkite mums0086-731-85252378

Atsiųskite mums laišką[apsaugotas el. paštu]

Pagrindinis puslapis>Apie mus>Kompanijos profilis

MHG
MHG

„Minghe Group“ (MHG) buvo įkurta 2001 m., Jos įstatinis kapitalas yra 50 mln. RMB, tai yra valstybės lygio aukštųjų technologijų įmonė. Buveinė yra Changshoje, Hunano provincijoje, maždaug 80,000 400 kv. M. Ceche ir beveik XNUMX darbuotojų.

Per pastaruosius 20 metų su MHG pirmininko Mr.Fu Gaowu idėja ir nuolatine kova Minghe sparčiai vystėsi ir padarė daug svarbių laimėjimų.

MHG kasmet lankosi atitinkamose parodose namuose ir laive, ypač PLS parodoje Frankforte ir ISE parodoje Nyderlanduose. Produktai buvo ištirti Europos Sąjungoje, Amerikoje, Azijoje, Afrikoje ir kitose rinkose. Jo prekės ženklą taip pat pripažino vis daugiau klientų.

Grupinė sudėtis
Grupinė sudėtis

„Minghe“ grupę sudaro 3 filialai, jie yra: Hunan Minghe Opto. Tech Co, Ltd; Hunan Minghe Engineering Co, Ltd; Hunan Minghe Engineering Co., Ltd.

Hunan Minghe Opto. „Tech Co, Ltd“ daugiausia dėmesio skiria LED teatro ir studijos šviesos, judančios galvos, LED ekrano moksliniams tyrimams ir plėtrai, gamybai, pardavimui ir palaikymo paslaugoms. Šie produktai plačiai naudojami renginiuose, teatre, TV studijoje, konferencijų salėje ir kt.

„Hunan Minghe Engineering Co, Ltd“ užsiima profesionalia garso / vaizdo sistemos integracija, pažangių sprendimų aukštųjų technologijų įmonėmis, įskaitant profesionalų apšvietimą, garsus, scenos menams, LED ekranų sistemų sprendimams ir kt.

Gamintojas, tyrimai ir plėtra
Gamintojas, tyrimai ir plėtra

MHG yra gamybos įmonė, 90% produktų yra nepriklausomi tyrimai ir plėtra, gamyba, gamyba. Siekiant užtikrinti gerą kokybę ir pristatymo laiką.

Profesionalią MTTP komandą sudaro optika, elektronika, programinė įranga ir struktūros dalys. Kurkite produktus, atitinkančius rinkos poreikius ir klientų reikalavimus, ir pateikite gerus įvairių klientų problemų sprendimus.

Nemažai komandos sukurtų produktų užima pirmaujančias pozicijas varžybose su bendraamžiais.

Įmonės kultūra
Įmonės kultūra

Pagrindinė vertė: „Turėkite omenyje pareigą, laikykitės pasaulio širdies“

Kultūros samprata: supratimas, kad esi doras, harmonija, norint pasiekti didįjį tikslą.

Mūsų misija: sukurkite nuostabų ir harmoningą gyvenimą

Mūsų vizija: augti kartu su savo darbuotojais, tobulėti kartu su klientais, kartu kurti šimtametę MHG įmonę.

Mūsų vizija: sukurkite pramonės modelį, pastatykite šimtametę MHG įmonę.