Skambinkite mums0086-731-85252378

Atsiųskite mums laišką[apsaugotas el. paštu]

Pagrindinis puslapis>Apie mus>Naujienos

DUYUN TREČIO Priekinio JUDĖJIMO MUZIEJUS

Laikas: 2020-12-11 Pataikymai: 7

DUYUN TREČIO Priekinio JUDĖJIMO MUZIEJUS

Paveldėkite „TREČIO Priekinio“ dvasią

Prisimink šlovės dienas!


Minghe Technology Co, Ltd dalyvauja muziejaus statyboje. Derinant aukštųjų technologijų ekraną ir profesionalių technologijų paslaugas su kūrybiniu muziejaus dizainu, kuriame pristatomas skaitmeninės kultūros patirties muziejus su parodomis, gamtos mokslų edukacija ir įdomia patirtimi.

Pabaigus muziejus oficialiai atidarytas išoriniam pasauliui, pritraukiant daug lankytojų!

Muziejaus skaitmeninės kultūros patirties zonos pristatymas, pagamintas „Minghe Group“

„TREČIO Priekinio“ muziejus yra paremtas fiziniu vaizdu ir integruoja šiuolaikines aukštųjų technologijų priemones interaktyvios patirties zonos, skirtos elektroniniam karui, sukūrimui, akcentuojant situacinę patirtį ir sąveiką.


„Minghe“ LED ekranas labai šviečia „Country Weighing“

Interaktyvioje elektroninio karo srityje žiūrovai gali dalyvauti intelektualiuose interaktyviuose atsakymuose, akimirksniu patirti raketų paleidimą per cilindrinį LED ekraną ir mėgautis 360 laipsnių panorama.

Povandeninių raketų paleidimo bandymo prietaisas

Prietaisas imituoja balistinių raketų branduolinio povandeninio laivo saloną. Pasak manipuliatoriaus su „laivu“ eksperimentuotoju, išorinis LED ekranas gali imituoti visų rūšių povandeninių raketų būsenas paleidus. Sąveika tarp virtualios ir realybės gali priversti auditoriją asmeniškai patirti povandeninių raketų paleidimo situaciją.

„Minghe“ gaminio LED rutulinis ekranas sukuria mėlyną žemės modelį, imituojantį „Beidou“ palydovo patirtį iš kosmoso ir stebint žemę, puikiai suvokiant mokslą ir technologijas.

Ryškus vaizdo įrašas kartu su tikroviška mikro scena „TREČIO Priekinio“ istorija lėtai vystosi ...

Kad ir kaip keistųsi laikai, istorinio paveldo dvasia niekada neišblės. Trečiojo fronto judėjimo muziejaus „Duyun“ statyba turi ne tik pažadinti atmintį, bet ir perteikti šlovingą istoriją, mokslą ir technologijas bei kūrybinę integraciją, atverti naują būdą „Trečiojo fronto judėjimo muziejaus“ parodai. labai praturtino lankytojų suvokimo patirtį, tegul naujos sprogo veiklos istorijos muziejus!