Skambinkite mums0086-731-85252378

Atsiųskite mums laišką[apsaugotas el. paštu]

Pagrindinis puslapis>Apie mus>Naujienos

Lydimas technologijų, Minghe pastatė aukščiausios klasės „Converging Media Center“

Laikas: 2021-03-18 Pataikymai: 67

Neseniai buvo baigtas „Minghe Group“ pritaikyto Changsha apskrities apygardos lygio „Converging Media Center“ 2 etapas. Laikydamasi „media +“ koncepcijos, studija teikia įvairiapuses kompleksines paslaugas; vartotojams taip pat teikiamos vyriausybės reikalų, gyvenimo paslaugos ir pan. Integruojant žiniasklaidą, ji nuolat tobulinama apskrities lygmens žiniasklaidos komunikacija, vadovaujančia galia, įtaka ir visuomenės patikimumu.


202103222


Studija priima mažo aukščio LED ekrano ir interaktyvaus jutiklinio ekrano „Minghe DA-151“ seriją, pasižyminčią dideliu stabilumu, gražia išvaizda, tiksliu sujungimu, švelniu parodomuoju efektu ir plačiu žiūrėjimo kampu, su vaizdais ir virtualiu priekinio plano implantavimu. Taigi jis pagerina matomumą ir labiau tinka šiuolaikiniams žiūrėjimo įpročiams.


202103221


Taikytas trijų laipsnių apskrito apšvietimo režimas. Apšvietimas yra kruopštus, paprastas ir minkštas, neįkyriai parodantis studijos apšvietimo meną. Visus šviestuvus pasiūlė „Minghe“, įskaitant M-L200J-5600WK LED šviestuvus, M-L100PR-5600W LED minkštų skydelių žibintų serijas ... ir kt., Su dideliu CRI ir 0 triukšmu. Palyginti su tradiciniais, jie pasižymi geresniu našumu, mažesnėmis energijos sąnaudomis, ilgesniu tarnavimo laiku ir mažesnėmis priežiūros sąnaudomis.


Čangšos apygardos žiniasklaidos centras sukurtas išradingomis koncepcijomis, pažangiomis funkcijomis, puikiomis technologijomis ir saugiu bei stabiliu veikimu. Nuo aparatinės įrangos iki valdymo ir eksploatavimo ji yra priešakyje statant apskrities lygmens konverguojančius žiniasklaidos centrus Kinijoje.