Skambinkite mums0086-731-85252378

Atsiųskite mums laišką[apsaugotas el. paštu]

Pagrindinis puslapis>Apie mus>Naujienos

„Fresnel“ žibintai: kaip jie veikia ir kodėl jie turėtų būti jūsų arsenale

Laikas: 2020-12-11 Pataikymai: 5

Vienas iš svarbiausių dalykų, kuriuos reikia žinoti apie a Fresnelio šviesa yra kaip tai ištarti. Yra keli greitesni būdai, kaip nuotraukų / vaizdo įrašų parduotuvėje ar filmavimo aikštelėje galima pažymėti „naujoką“ (naujoką, naujoką ar naujoką), nei neteisingai tariant šviesą kaip „FRAZ-nel“. Jis tariamas „Fray-NEL“ su tyliu „s“, o jei tai atrodo keista, tai todėl, kad jis prancūziškas. Šviesa, o tiksliau - šviestuve rastas objektyvas, pavadintas prancūzų inžinieriaus Augustino-Jeano Fresnelio vardu, kuris 1800-ųjų pradžioje išrado švyturių technologiją. Jo išradimas tuo metu buvo taip gerai įvertintas, kad jis buvo paskirtas švyturių komisaru Prancūzijoje.

20181218105313_32311


Augustino-Jeano įkvėpimas kilo bandant sumažinti didelio sferinio lęšio svorį, plokščiame lęšyje išskaptuojant koncentrinius žiedus - kaip ir medžio žiedus. Kiekvienas žiedas šviesą lenkia šiek tiek labiau nei po juo, todėl visi šviesos spinduliai išsikiša kaip pluoštas. Už švyturių ir filmavimo aikštelių „Fresnel“ lęšiai taip pat naudojami automobilių priekiniuose žibintuose, o tie dideli lauko renginių žibintai, kuriuos jie nušviečia į naktinį dangų kino premjerose, panašiai kaip tas, kurį komisaras Gordonas naudoja iškviesdamas Betmeną.

Kaip jie dirba
„Fresnel“ žibintai naudojami filmų rinkiniuose yra gana paprasti įrankiai, greitai įvaldomi. Jie yra įvairaus dydžio ir intensyvumo šviesos šaltinis ir gali būti naudojami kaip prožektorius ar potvynių šviesa. Pats aparatas yra įvairios galios lempa, sėdinti ant kilnojamo takelio už Fresnelio lęšio ir priešais sferinį atšvaitą. Atšvaitas nukreipia didžiąją šviesos dalį į „Fresnel“ lęšį, kuris apšviečia koralų spindulį. Visa tai yra įdėta į korpusą, pagamintą siekiant išsklaidyti milžinišką šilumos kiekį, kurį gamina įrenginys. Paprastai korpuso gale yra rankenėlė, kuri naudojama lempos / atšvaito komandai judėti bėgių keliu, leidžiančia spindulį pastebėti ar užlieti. Šviesos priekyje paprastai yra keturi laikikliai - trys fiksuoti ir vienas kilnojamas -, kad būtų galima laikyti tvarto duris, greičio žiedus, apmušalus ir kitus įrankius. Galiausiai yra kintamosios srovės lizdas, kuris tiekia elektrą, ir standartinis? Colių (16 mm) stovo tvirtinimas ir jungtis, kad šviesa būtų pritvirtinta prie šviesos stovo ar lubų vamzdžių tinklo. Paprasta, tiesa? Patikėkite manimi, jas naudoti dar lengviau, nei ką tik paaiškinau.

KINO KOMPLEKTUOSE NAUDOTI SVEIKATOS ŠVIESOS YRA PRIEMONINGAI PAPRASTOS PRIEMONĖS, GREITAI PAGRINDINIAI.

Yra daug priedų, kuriuos galima pridėti prie „Fresnels“, kad būtų galima dar labiau kontroliuoti jų šviesą. Jie tradiciškai parduodami atskirai, nors kai kurie gali būti įtraukti į naujus LED Fresnels, priklausomai nuo markės ir modelio. Šviesos priekyje galima pritvirtinti keturių varčių duris. Apvalūs užvalkalai - metaliniai ekranai, sumontuoti metaliniame rėme - gali būti dedami priešais šviesą į tuos pačius laikiklius, kad sumažėtų šviesos intensyvumas. Greičio žiedas, kuriame gali būti minkšta dėžutė, taip pat gali būti pridėtas prie tų pačių laikiklių, kad būtų sukurta minkšta, apgaubiama šviesa. Tradiciniai volframo „Fresnels“ nėra su įmontuotais reguliatoriais, tačiau išorines reguliavimo sistemas galima įsigyti už maždaug 50 USD. Šviesos formavimui gali būti naudojama „Blackwrap“ (TM) arba „CineFoil“ (TM), iš esmės sunki, juoda aliuminio folija. Gelis ir difuzijos elementai gali būti pritvirtinti - paprastai prie tvarto durų naudojant C47 (dar vadinamus mediniais skalbinių segtukais) - norint pakeisti šviesos spalvą ar intensyvumą.

Naudojimas
Jei kada nors lankėtės kino apšvietimo klasėje, turėtumėte žinoti apie įprastą trijų taškų apšvietimo sistemą. Dažnai interviu metu trys ar keturi „Fresnels“ veikia kaip pagrindinė lemputė, užpildymo lemputė, ratlankio / plaukų / užpakalinė lemputė, o ketvirtoji - kaip pasirenkama fono lemputė. Tikriausiai matėte tūkstančių šių sąrankų rezultatus beveik bet kuriame dokumentiniame filme su interviu su atsisėdimu ar ilgų formų naujienų televizijos laidose, pavyzdžiui, 60 minučių. „Fresnels“ taip pat puikiai tinka fotografuoti gaminius, kai reikia iš toli apšviesti palyginti mažus, nejudančius rekvizitus. Kaip minėta anksčiau, daugelyje filmų scenų bus lubų vamzdžių tinklelis, užpildytas pakabinamais „Fresnels“, taip pat kiti žibintai, paprastai valdomi iš švieslentės.

Pastaba apie volframo lempą, tą mažą stiklo ir keramikos elementą Fresnelio centre: Aš girdėjau, kaip kažkas elektros skyriuje buvo pasakojęs gamybos padėjėjui, kad „lemputė“ yra tai, ką sodininkas pavasarį įdeda į žemę, nuo kuri gėlė auga; „lempa“ yra tai, ką mes naudojame filmų rinkinyje - dar vienas patarimas, kuris padės jums sutaupyti naujojo ženklo jūsų pirmąją gamybinės padėjėjo dieną. NIEKADA nelieskite šios stiklinės lempos, nesvarbu, ar ji vėsi, ar karšta. Kai atvės, pirštas ant stiklo paviršiaus paliks nedidelį, nematomą alyvos kiekį, kuris greičiausiai įsijungus įkais ir sprogs lempute. Tos smulkmenos nėra pigios ir tikras nepatogumas, jei neturite papildomos komplektacijos. Kai karšta, jie gali sukelti tikrai nemalonų nudegimą. Akivaizdu, kad 70 procentų volframo šviesos sunaudojamos energijos yra išsklaidyta kaip šiluma, o tik 30 procentų matoma kaip šviesa. Dirbdami su žibintais, juos įjungę, naudokite pirštines.

Pliusai, minusai
Atrodo, kad dauguma fotografijos režisierių labiau mėgsta volframo „Fresnel“ žibintų spalvą, o ne naujesnius LED žibintus, taip pat valdymą, kurį leidžia tradiciniai žibintai. Šie žibintai reikalauja gana daug elektros energijos ir labai įkaista.

Nors „LED Fresnels“ gaminamos spalvos, ypač ankstyvieji modeliai, daugeliui yra mažiau pageidaujamos, jie sunaudoja daug mažiau energijos, būna vėsesni ir gali turėti galimybę pritemdyti ir (arba) perjungti dienos šviesą ir volframo spalvas iš savo vieno įrenginio . Aš taip pat skaičiau, kad galingesni LED „Fresnels“ gali sukelti ventiliatoriaus triukšmą.

Streikuokite rinkinį
Freznai yra žinomi dėl savo krypties šviesos, galinčios sukurti kietus, trapius šešėlius. Ieškokite George'o Hurrello vaizdų internete ir pamatysite šio 1930-ųjų komercinio kino žvaigždės portretų dailininko, mėgusio naudoti „Fresnels“, pavyzdžius. Šiuos apšvietimo pasaulio arklius galima rasti visame pasaulyje esančiuose rinkiniuose ir vietose, kuriant filmus, televiziją ir naujienų laidas, kurias žiūrime kasdien.

ŠONINĖ juosta:
Kurmis Richardsonas yra atsakingas už šių skirtingų dydžių „Fresnel“ žibintų slapyvardžius. Šios pravardės yra plačiai naudojamos rinkiniuose, bent jau JAV.

100 vatų „Fresnel“ šviesa vadinamas „rašalu“.

200 vatų „Fresnel“ yra „nykštukas“.

650 vatų „Fresnel“ yra „dvyliktokas“.

1 kW galios Fresnel yra „kūdikis“.

2 kW galios Fresnel yra „jaunesnysis“.

5 kW galios Fresnel yra „vyresnysis“.

Morganas Paaras, „Nomadic Frames“ įkūrėjas, yra nepriklausomas kino režisierius ir kino kūrimo instruktorius šiuo metu Sidnėjuje, Australijoje. Jo bagaže nėra „Fresnel“, tačiau „Flex Bi-Color“ LED 1 'x 1' kilimėlis.