Skambinkite mums0086-731-85252378

Atsiųskite mums laišką[apsaugotas el. paštu]

Pagrindinis puslapis>Apie mus>Naujienos

„MHG fine-pixel“ LED ekranas sukuria daugiafunkcę konferencijų salių sistemą „Sany Group“

Laikas: 2021-03-18 Pataikymai: 56

Daugiafunkcė konferencijų salė, esanti „Changsha Sany Group“ būstinėje, buvo parinkta ir sumontuota su „MHG DA151“ smulkaus tono LED ekranu ir mechanine skaidymo sistema. Po įdiegimo LED ekrano rodymo sistema tapo „Multi-function“ konferencijų salės akcentu, kuris pelnė vieningą klientų pagyrimą.


„MHG DA“ serijos plataus aukščio LED ekranai (1) (1)


MHG DA151 pasižymi didele spalvų ir ryškumo konsistencija, aukštos raiškos ir subtiliomis spalvomis; Jis naudoja liejimo aliuminio integravimo technologiją, kiekviena spintelė 480x480 mm tik 5.7 kg, priekinė priežiūra ir turi puikų konstrukcijos dizainą.


„MHG DA“ serijos plataus aukščio LED ekranai (2) (1)

Siekdama patenkinti kliento reikalavimus, MHG sukuria mechaninę padalijimo sistemą, skirtą visam ekranui sklandžiai sujungti. Po atskyrimo jis gali būti naudojamas nepriklausomai santykiu 4: 3; ir santykiu 16: 9 kartu, o tai labai praturtina vaizdavimo sistemos naudojimo scenarijus.


„MHG DA“ serijos plataus aukščio LED ekranai (3) (1)


„MHG DA“ serijos plataus aukščio LED ekranai plačiai naudojami televizijos studijose, teatruose, scenos renginiuose, koncertuose, konferencijų salėse, parodose ir kt.


„MHG DA“ serijos plataus aukščio LED ekranai (4) (1)