Skambinkite mums0086-731-85252378

Atsiųskite mums laišką[apsaugotas el. paštu]

Pagrindinis puslapis>Apie mus>Naujienos

„MHG LED“ ekranų nuomos sprendimas lenkia likusius „infocomm 2018“

Laikas: 2020-12-11 Pataikymai: 6

„InfoComm 2018“ yra didžiausia profesionali garso ir vaizdo prekybos paroda Las Vegase, kurioje yra tūkstančiai gaminių, skirtų garsui, LED ekranui, LED vaizdo sienai, „Digital Signage“, Maišytuvo nuomai. Namų automatika, apsauga, VR ir tiesioginiai įvykiai. šiemet beveik 43,000 XNUMX užsiregistravusių dalyvauti šioje parodoje-10% daugiau nei paskutinį kartą buvome Las Vegase! Tai mano pirmoji „InfoComm“ laida - arba antroji, penktoji, net dešimtoji -, bet visada galima rasti ką nors naujo.

Pažiūrėkime, kas naujo stende: N3264, negalėtume būti patenkinti pasidalinę savo naujuoju nuomojamo LED ekrano sprendimu.

 

W3 serijoje yra patalpų P2.5, P3.1 ir lauko P3.9, P4.8, kurios projektuoja mažai energijos, magnio lydinio ir anglies pluošto derinį. Šiuo metu mes vieninteliai gaminame anglies pluoštą ekranas. Tiesą sakant, anglies pluoštas yra naujausia LED ekranų tendencija, nes jis yra lengvesnis už liejimo spintelę, labai lengvai montuojamas ir turi ilgesnį tarnavimo laiką. Senojo stiliaus spintelė yra 15 kg, tačiau anglies pluoštas yra tik 10 kg. Be to, dviejų spintelių sujungimas gali būti baigtas per 10 sekundžių - tai geriausias pasirinkimas renginių nuomai.

Be to, mūsų RGBW LED „Fresnels“, kurių šaltinis yra keturi elipsoidiniai, minkšti skydiniai šviestuvai, judantys galvos žibintai, pelnomi iš klientų visame pasaulyje.


prašome palikti savo žinutę, jei norite užsisakyti demonstracinę versiją.