Skambinkite mums0086-731-85252378

Atsiųskite mums laišką[apsaugotas el. paštu]

Pagrindinis puslapis>Apie mus>Naujienos

MHG pelnė tarptautinių ekspertų pagyrimus

Laikas: 2020-12-11 Pataikymai: 7

    Kinija, Changsha, garsus pirmininko Mao gimtojo miesto miestas, jau turi daugiau nei 3000 metų istoriją. Per visą istoriją Changša turi savo, bet savitą kultūrą.


integracija naujoji žiniasklaida


    Balandžio 16–19 dienomis Changšos vyriausybė pakvietė daugiau nei 100 naujųjų medijų meno ekspertų iš 70 šalių surengti konferenciją apie naujųjų žiniasklaidos priemonių integraciją su Changsha kultūra.


fejerverkų kultūra


    Vizito metu Changsha parodė fejerverkų kultūrą, istorijos kūrimo kultūrą, bendruomenės veiklos kultūrą ir kt. Visi ekspertai yra labai sujaudinti Čangšos piliečių laimės liudytojo.  


MHG parodų kambarys


    MHG, kaip naujos žiniasklaidos su kultūra integracijos pradininkė, taip pat turi garbę pakviesti dalį ekspertų apsilankyti. MHG parodė savo įmonės istoriją, įmonės kvalifikaciją, projektų atvejus visame pasaulyje, taip pat parodė produktų salę. Visi ekspertai jautėsi labai nustebinti, kai sužinojo apie MHG aukštos kokybės LED ekrano ir scenos apšvietimo kokybę.


    Šio vizito pabaigoje visi ekspertai labai vertino MHG, jie pasistengs susieti naująjį žiniasklaidos produktą ne tik su verslu, bet ir su žmonių gyvenimu.


„Minghe“ grupė


    Ačiū visiems ekspertams, pasveikinkite kitą kelionės laiką. Ir tikiuosi, kad jums visiems patinka Čangšos miestas, patiko laikas.